spacer po hotelu
Wesela, bankiety, przyjęcia Wesela, bankiety i przyjęcia
Kuchnia w Hotelu Podkowa Kuchnia Hotelu Podkowa
Spokój i wypoczynek w Hotelu Spokój i wypoczynek w Hotelu

Sala bankietowa w Płocku

Sala bankietowa w Płocku mieści się w budynku Hotelu Podkowa, zaledwie 4 kilometry od centrum miasta. Obiekt posiada własny parking oraz przepiękny ogród hotelowy. Oferujemy jedyne w swoim rodzaju usługi organizacji przyjęcia zarówno dla firm, jak i prywatnych osób. Czuwamy nad każdym elementem, mając na uwadze zadowolenie klienta. 

Nasi wykwalifikowani pracownicy zadbają o komfort i dobre samopoczucie wszystkich gości. Szczególna troska o każdy detal, obsługa przyjęcia do ostatniego gościa oraz możliwość wynajęcia pokoi noclegowych to nasze główne atuty. Szef kuchni zapewni niebanalne, wykwintne menu, zaś pozostali pracownicy profesjonalną, kompleksową obsługę oraz oryginalny wystrój sali bankietowej

Bal w Płocku

Planujesz bankiet w Płocku? W takim razie powinieneś zdecydować się na nawiązanie współpracy z naszym hotelem. Oferujemy atrakcyjne pakiety zarówno dla młodych osób (bale z okazji 18-stki, studniówki), jak i dla dojrzałych gości (zjazdy klasowe, bale seniorów). Jesteśmy otwarci na organizację każdego, nawet najbardziej nietypowego przyjęcia. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą  bogatą ofertą.