spacer po hotelu
Wesela, bankiety, przyjęcia Wesela, bankiety i przyjęcia
Kuchnia w Hotelu Podkowa Kuchnia Hotelu Podkowa
Spokój i wypoczynek w Hotelu Spokój i wypoczynek w Hotelu

Restauracja na wesele w Płocku

Marzysz o wyjściu do klimatycznej restauracji, gdzie będziesz mógł skosztować najwyższej jakości popisowych dań szefa kuchni? W takim razie powinieneś odwiedzić naszą hotelową restaurację. Zapewniamy potrawy przygotowywane ze świeżych, najwyższej jakości produktów przez naszego wieloletniego szefa kuchni.

Podpisując umowę weselną z Hotelem Podkowa masz gwarancję, iż otrzymasz te same najlepsze dania, jakie oferuje nasza restauracja w Płocku. Nie musisz się martwić o zmianę kucharza lub nagłe roszady w menu. Na specjalne życzenie oferujemy możliwość degustacji potraw. Nasza hotelowa restauracja na wesele to pewność i niezawodność najwyższej klasy przyjęcia. 

Restauracja czynna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 16:00-22:00

Restauracja weselna

Nasz szef kuchni oferuje swoim gościom wybór najlepszych dań, do których produkcji używa lokalnych wyborów oraz sezonowych warzyw oraz owoców. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym menu, którego jadłospis uwzględnia rożne preferencje żywieniowe (zarówno wegetarian, jak i małe dzieci). 

Restauracja na wesele mieści się w budynku Hotelu Podkowa położonego zaledwie 5 minut jazdy samochodem od centrum miasta. Obiekt posiada własny parking oraz ogród hotelowy oddany do dyspozycji gości. To jedyne w swoim rodzaju miejsce w Płocku idealne na urządzenie weselnego przyjęcia. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszymi usługami.