spacer po hotelu
Wesela, bankiety, przyjęcia Wesela, bankiety i przyjęcia
Kuchnia w Hotelu Podkowa Kuchnia Hotelu Podkowa
Spokój i wypoczynek w Hotelu Spokój i wypoczynek w Hotelu

Planowanie i organizacja wesela w Płocku

Organizacja wesela to nie lada wyzwanie. Największe trudności stanowi wybór idealnego miejsca na przygotowanie wymarzonego przyjęcia weselnego. Pomożemy Wam zaplanować krok po kroku każdy, biorąc pod uwagę nawet najmniejszy detal tej najważniejszej w życiu uroczystości. Organizacja wesela w Płocku wcale nie musi być trudna!

Zapewniamy atrakcyjne pakiety i promocje dla Pary Młodej, która obejmuje nie tylko piękny wystrój sali (motyw przewodni dopasowujemy wedle życzenia Państwa Młodych), ale także wykwintne i niebanalne menu naszego wieloletniego szefa kuchni oraz kompleksową obsługę sali weselnej do ostatniego gościa. Na specjalne życzenie możemy zapewnić wyjątkową oprawę muzyczną. 

Sala weselna w Płocku

Sala na wesele w Płocku, mieszcząca się w budynku Hotelu Podkowa, to sala bankietowa, o eleganckim wykończeniu z przestronnym wnętrzem. Jesteśmy w stanie przygotować przyjęcie weselne zarówno na 50, jak i 150 gości. Oferujemy zniżki na noclegi na weselników. Z naszą pomocą planowanie wesela to prawdziwa przyjemność!

Wesele w Płocku w hotelu Podkowa to jedyna i niepowtarzalna możliwość spędzenia najpiękniejszych godzin swego życia bez zmartwień związanych z kwestiami organizacyjnymi. Nasi wykwalifikowani pracownicy podejmą się realizacji nawet najbardziej wymagającego przyjęcia weselnego. Już dziś zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami i zapoznania się z najnowszymi ofertami.