spacer po hotelu
Wesela, bankiety, przyjęcia Wesela, bankiety i przyjęcia
Kuchnia w Hotelu Podkowa Kuchnia Hotelu Podkowa
Spokój i wypoczynek w Hotelu Spokój i wypoczynek w Hotelu

Chrzciny, komunie i studniówki w Płocku

Organizacja chrzcin, komunii i studniówek w Płocku to główne obszary działalności Hotelu Podkowa. Aby w pełni zadowolić swoich klientów, jesteśmy w stanie podjąć się każdego, nawet najbardziej nietypowej organizacji przyjęcia. Jeśli poszukujesz idealnego miejsca w przystępnej cenie, to nasza oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie! 

Do naszych głównych atutów należy solidnie wyremontowany, pięknie wykończony budynek położony zaledwie 5 minut jazdy samochodem od centrum Płocka. Zapewniamy bezpłatny parking naszych gościom, a także dostęp do Wi-Fi oraz upusty na zniżki na pokoje hotelowe. Planujemy i urządzamy przyjęcia wedle ścisłych wytycznych naszych klientów: począwszy od menu poprzez wystrój sali, skończywszy na doborze oprawy muzycznej. 

Organizacja chrzcin, komunii i studniówek

Studniówka w naszej płockiej sali bankietowej to nie tylko okazja, aby móc świętować ten intensywny czas tuż przed jednym z najważniejszych egzaminów w życiu młodych ludzi, ale przede wszystkim to możliwość uczestniczenia w pierwszym, prawdziwym i wytwornym balu. Ta chwila na długo pozostaje w pamięci, dlatego ważne, aby wybrać perfekcyjne miejsce oraz najlepszą obsługę przyjęcia. 

Planujesz zorganizować chrzciny lub komunię w Płocku? W takim razie zainteresuje Cię nasza bogata i atrakcyjna oferta. Klimatyzowana, wytwornie ozdobiona sala oraz kompleksowa, wysoce profesjonalna obsługa naszych wykwalifikowanych pracowników zapewni Tobie i Twoim najbliższym uroczyście spędzone chwile w atmosferze luksusu i miłości. Już dziś zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami.