spacer po hotelu
Wesela, bankiety, przyjęcia Wesela, bankiety i przyjęcia
Kuchnia w Hotelu Podkowa Kuchnia Hotelu Podkowa
Spokój i wypoczynek w Hotelu Spokój i wypoczynek w Hotelu

Imprezy integracyjne dla firm w Płocku

Szukasz dobrego miejsca na przeprowadzenie imprezy integracyjnej dla firm w Płocku? W takim razie trafiłeś w idealne miejsce. Hotel Podkowa zapewnia jedyne w swoim rodzaju przyjęcia dla pracowników firm z Płocka i okolic, gwarantując wyśmienitą zabawę na najwyższym poziomie usług. Jesteśmy otwarci na realizację każdego typu imprezy firmowej. 

Nasi pracownicy podejmą się każdego, nawet najbardziej nietypowego zlecenia obejmującego wybór wykwintnego menu oraz wystrój sali (wybrany motyw przewodni). Wszystkim zapewniamy darmowy parking oraz dostęp do bezprzewodowego internetu, a także atrakcyjne upusty na noclegi. Dysponujemy przestronną, klimatyzowaną salą bankietową. 

Imprezy firmowe

Wszystkie imprezy integracyjne dla pracowników firm mają określony plan, do którego jesteśmy się w stanie dopasować. Na specjalne życzenie zapewniamy oprawę muzyczną oraz dodatkowe atrakcje dla pracowników firm. Imprezy integracyjne w Płocku? Jak tak, to tylko w hotelu Podkowa! Zachęcamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą.