spacer po hotelu
Wesela, bankiety, przyjęcia Wesela, bankiety i przyjęcia
Kuchnia w Hotelu Podkowa Kuchnia Hotelu Podkowa
Spokój i wypoczynek w Hotelu Spokój i wypoczynek w Hotelu

Organizacja szkoleń i konferencji w Płocku

Hotel Podkowa w Płocku

Organizacja szkoleń i konferencji w Płocku w zacisznym i cichym miejscu, położonym zaledwie 5 minut drogi samochodem od centrum miasta oferuje Hotel Podkowa. Do dyspozycji gości zapewniamy salę konferencyjną, salę bankietową, hotelowy ogród, a także salę restauracyjną. Mogą odbywać się tu zarówno szkolenia dla firm, jak i konferencje połączone z późniejszą firmową integracją. 

Szkolenia w Płocku organizowane w naszym hotelu obejmują nie tylko część oficjalną, ale także i tę mniej formalną. W trakcie przerw zapewniamy profesjonalną obsługę, na która składa się poczęstunek w postaci kawy, herbaty oraz ciast i drobnych przekąsek. Na specjalne życzenie umożliwiamy zorganizowanie obiadu firmowego w naszej restauracji.

Sala konferencyjna w Płocku

Szkolenia i konferencje w Płocku

Posiadamy specjalne, przestronne i klimatyzowane sale, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy odpowiednio dopasowane oświetlenie sali, wygodne krzesła oraz swobodny dostęp do sprzętu audio-wizualnego. Jesteśmy w stanie spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. 

Darmowy miejsca parkingowe oraz dostęp do sieci internetowej do kolejne atuty naszego obiektu. Oferujemy specjalne upusty na noclegi dla naszych gości - posiadamy 35 luksusowych miejsc noclegowych w przystępnych cenach. Już dziś zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą organizacji szkoleń i konferencji dla mieszkańców Płocka i okolic.