spacer po hotelu
Wesela, bankiety, przyjęcia Wesela, bankiety i przyjęcia
Kuchnia w Hotelu Podkowa Kuchnia Hotelu Podkowa
Spokój i wypoczynek w Hotelu Spokój i wypoczynek w Hotelu

Imprezy okolicznościowe w Płocku

Hotel Podkowa w Płocku

Hotel Podkowa w Płocku zaprasza do skorzystania z wyjątkowo atrakcyjnych ofert dla firm oraz osób prywatnych. Zapewniamy profesjonalne, na najwyższym poziomie usługi naszych wykwalifikowanych pracowników, które obejmują nie tylko przygotowanie najlepszych, wykwintnych posiłków, ale także kompleksową obsługę przyjęcia oraz pełen serwis dodatkowych usług. 

Jesteśmy otwarci na wszelkie imprezy okolicznościowe w Płocku, a zwłaszcza bardzo ważna jest dla nas integracja firm, zarówno na poziomie przygotowywania fachowych szkoleń i konferencji (wynajem klimatyzowanych sal, poczęstunek, bezpłatny parking), jak i urządzania imprez integracyjnych (zarówno jednodniowe, jak i kilkudniowe) wraz ze zniżkami na noclegi. Z nami przygotujesz idealną integrację firm z Płocka i okolic! 

Wesela, komunie i chrzciny

Restauracja w Płocku

Planujesz wesele w Płocku? W takim razie koniecznie powinieneś zapoznać się z naszą atrakcyjną ofertą dla Pary Młodej. Gwarantujemy organizację wymarzonego przyjęcia weselnego, a także promocyjne pakiety na noclegi dla weselnych gości. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami Hotelu Podkowa i zapoznania się z naszą pełną ofertą. 

Poszukujesz miejsca na urządzenie wielkiego przyjęcia z okazji komunii lub niewielkiego obiadu dla najbliższych z okazji chrzcin? W takim razie powinieneś zapoznać się z ofertą naszej sali bankietowej, w której zorganizujemy doskonałe przyjęcie. Niestraszne są nam także imprezy okolicznościowe, takie jak przyjęcia urodzinowe, bale i studniówki.

Oferta imprez okolicznościowych w Hotelu Podkowa

Wesela

Komunie, chrzciny i studniówki

Imprezy integracyjne

Szkolenia i konferencje